slider slider slider slider slider slider
YouTube Facebook YouTube

+48 604 780 527

 

   Moto Wysocki to profesjonalna regulacja, tuning oraz modyfikacje zawieszeń motocykli crossowych, off road, naprawy motocykli, serwis, sprzedaż części i zawieszeń. Jesteśmy dealerem włoskiej firmy „Andreani”.

O NAS:

   Firma Moto Wysocki to wyjątkowe połączenie wieloletniego doświadczenia, profesjonalizmu i postępu w działaniu, solidności oraz bogatej kariery sportowej, popartej konkretnymi wynikami w kraju i za granicą.
Mechaniką w ogóle, motocyklami i sportami motocyklowymi zajmujemy się od lat. Od roku 2005 zajmujemy się wyłącznie motocyklami crossowymi a zawieszenia, ich testowanie i regulacja to nasza specjalizacja, w której nieustannie się doskonalimy. Stawiamy na jakość i dopasowanie serwisu do potrzeb i warunków poszczególnych klientów. Dowodem na nasz profesjonalizm i kompetencję jest min. bardzo dobra współpraca ze znaną i cenioną włoską firmą „Andreani”, której jesteśmy oficjalnym dealerem (od 2009r). Nasz rodzinny team nie byłby kompletny, gdyby oprócz doświadczenia i wiedzy warsztatowej nie było wszechstronnego testowania produktów i usług w praktyce.

   Dzięki posiadaniu dwóch doświadczonych w jeździe terenowej zawodników a zwłaszcza dzięki temu, że nasz Tomek Wysocki jest sportowcem regularnie startującym, trenującym i osiągającym coraz wyższe stopnie kariery i wtajemniczenia motocrossowego - mamy szerokie możliwości sprawdzenia kolejnych elementów zawieszeń oraz nowych pomysłów i nowych technologii.

   Dzięki tym wszystkim elementom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz być na bieżąco
z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie zawieszeń.

Skorzystaj z naszego profesjonalizmu.  Zapraszamy do naszego serwisu!

 (Tomek, Marcin, Łukasz, Henryk)
 

NASZ TEAM:

Henryk Wysocki

Status: Szef warsztatu

   Od kilku dekad  związany z mechaniką pojazdową i sportem motocyklowym off road. Czterdzieści lat w motocrossie (zaczynał jazdę w wieku 15 lat). Mimo sprzeciwu rodziców postanowił pójść w motocross a to za sprawą kolegi mechanika z którym pracował w katowickim Polmozbycie i który pokazał mu po raz pierwszy tą dyscyplinę. Przyszedł na tor w Mysłowicach, zobaczył i….zachorował na motocross. Były to niełatwe dla tego sportu czasy, wszystkiego brakowało, wszystko trzeba było powoli zdobywać (np. na kask zbierało się pieniądze pół roku z wypłat…) ale dzięki takiemu zahartowaniu można powiedzieć, że przeszedł rozmaite szczeble kariery i zdobył szerokie doświadczenie, uparcie i konsekwentnie dążąc do kolejnych startów i celów.

   Z natury perfekcjonista i sumienny, skrupulatny człowiek. Od lat 90-tych postawił tylko na motocross i zaczął go popularyzować wśród… swoich trzech synów.  Najstarszy- Łukasz złapał bakcyla, najmłodszy –Tomasz również. Henryk Wysocki to najlepszy przykład człowieka, który dla pasji i wiedzy w konkretnej, ukochanej dziedzinie poświęcił niemal całe życie i swoją karierę zawodową.

  Doskonalenie i dążenie do perfekcji oraz skuteczne zarażanie taką postawą innych znalazło najlepszy wyraz w przekazaniu całej wiedzy i bagażu doświadczeń Tomkowi, który jest obecnie uważany za najlepszego i najzdolniejszego zawodnika motocrossowego młodego pokolenia w kraju wśród juniorów starszych. Kierowanie warsztatem, wokół którego kręci się całe życie oraz rozwój synów to jedno a liczne wyjazdy i osobisty wgląd w postępy syna, kontrola przygotowań do kolejnych startów to drugie. Wymagało to wszystko wieloletniego poświęcenia i zaangażowania. Jednak ten bagaż wiedzy obecnie procentuje i liczymy na to, że będzie procentował jeszcze bardziej.

 

Łukasz Wysocki

Status: Właściciel firmy

Wiek: 30 lat. Pierwszy wyścig: 1996, Grodków (klasa 80ccm)

Obecny motocykl: KTM 450 EXC

 

  Były zawodnik, obecnie trener zdolnych juniorów Damiana Kojsa i Dariusza Rapacza oraz organizator szkoleń i mityngów treningowych. Prowadzi sklep z częściami i akcesoriami motocyklowymi w ramach firmy. Związany od dziecka z motocyklami (pierwszy mały motorek, 50-tkę, dostał od taty) ale przede wszystkim z motocrossem, którym zaraził go ojciec. Pasja mądrze rozwijana przerodziła się dość szybko w coraz większe osiągnięcia sportowe na torze. Po latach doświadczeń zdecydował się zakończyć karierę sportową na rzecz prowadzenia firmy oraz szkolenia młodych zawodników.

Osiągnięcia sportowe:

 

Marcin Wysocki

Status: Mechanik
 

   Jedyny, który nie zaraził się jazdą motocyklem (woli narty)  ale z kolei niezastąpiony w warsztacie i w przygotowaniu motocykla do startu na zawodach, na które regularnie jeździ z Tomkiem pełniąc rolę serwisanta i pomocnika. Zawieszenie motocykla crossowego nie ma przed nim tajemnic a praca w serwisie jest jego pasją, która daje satysfakcję oraz nieustanne urozmaicenie.

 

Tomasz Wysocki

Status: Profesjonalny zawodnik motocrossowy i tester zawieszeń

Wiek:  21 lat. Pierwsze zawody: Lommel (Belgia), 2001r, klasa 50ccm

Obecny motocykl: KTM 250 SX-F

Numer startowy: 831

  Nadzieja polskiego motocrossu na poważne sukcesy międzynarodowe. Chłopak, który jako pierwszy Polak z powodzeniem startuje w mistrzostwach Niemiec ADAC (Youngster Cup), odnosząc tam coraz większe sukcesy (wygrane zawody, wyścigi, kilka razy podium i 5 miejsce w klasyfikacji sezonu) i jako pierwszy Polak wygrał wyścig w Międzynarodowych Mistrzostwach Republiki Czeskiej, pokonując całą koalicję czesko-węgierską. Sezon 2014 był jego najlepszym w karierze poza krajem zaś liczne starty z europejską czołówką i udział w Mistrzostwach Europy EMX oraz starty w zapleczu Mistrzostw Świata MXGP sprawił, że w ciągu ostatniego roku dokonał wyraźnego skoku naprzód a jego kariera i umiejętności nabrały nowego tempa.  Właściwie całe swoje życie i czas podporządkował motocrossowi i wszystko co robi kręci się wokół tej dyscypliny oraz doskonaleniu techniki jazdy. Ostatnio, w ramach rozwoju i przygotowań zimowych  zaliczył pierwszą próbę w spektakularnym i wymagającym maksymalnej koncentracji supercrossie (Stuttgart).

Osiągnięcia sportowe:Dąbrowa Górnicza, X.2014 -1 miejsce w Cross Country 

 

ADAC 2014

 

ADAC 2014 - 3 miejsce

 

ADAC 2014 - 1 miejsce w Ried 

 MMĆR -  17.08.2014 Petrovice, 4 miejsce (wygrany drugi wyścig)

 

Motocross of Nations - wyścig MX2 w Kegums (2014)

 

MP w Chełmnie, IX. 2014 wygrana w MX2 

 

 kadra narodowa na Motocross of Nations w Kegums (Lotwa)

 

Oficjalny plakat kadry narodowej na MXoN w Kegums  

 

udział w Mistrzostwach Świata MX GP (pierwszy z lewej)